Zamknij
Top mobile
Aktywne Lato z Radiem ZET 2023

Aktywne Lato z Radiem ZET 2023

Aktywne lato z Radiem ZET

W tegoroczne wakacje Radio ZET zaprasza do wspólnego aktywnego spędzenia czasu wolnego! Akcja „Aktywne lato z Radiem ZET” rusza 22 lipca i potrwa do 13 sierpnia. Odwiedzimy Olsztyn, Mikołajki, Szczytno i Ustroń. W programie moc atrakcji i dobrej zabawy w rytm najlepszej wakacyjnej muzyki. Gwarantujemy pozytywną energię, mnóstwo uśmiechu i obecność ducha rywalizacji!

Co dla Was przygotowaliśmy?

•        wypożyczalnię kajaków dmuchanych,
•        wypożyczalnię słupów wodnych i hulajnóg
•        profesjonalną ściankę wspinaczkową
•        boiska do piłki nożnej i siatkówki
•        strefę slackline
•        tor do skimmboardingu
•        liczne konkursy i zabawy z nagrodami

Wszystko pod czujnym okiem instruktorów i animatorów zabaw, a co istotne przygotowane atrakcje będą dostępne za darmo. Każdy - od małego do starszego - znajdzie u nas coś interesującego dla siebie!

W soboty aktywne miasteczko Radia ZET będzie czynne od godziny 11:00 do 16:00, a w niedziele zapraszamy od 10:00 do 15:00. Do zobaczenia!

Wszystko pod czujnym okiem instruktorów   i animatorów zabaw, a co istotne przygotowane atrakcje będą dostępne za darmo. Każdy - od małego do starszego - znajdzie u nas coś interesującego dla siebie!
A jeśli złapie cię głód szukaj Trucka Sokołów który serwuje dla ciebie pyszne dania Street Foodu na bazie zdrowych produktów marki Sokołów.
W soboty aktywne miasteczko Radia ZET będzie czynne od godziny 11:00 do 16:00, a w niedziele zapraszamy od 10:00 do 15:00. Do zobaczenia!

Kiedy i gdzie się widzimy?

Olsztyn, 22-23 lipca
Mikołajki, 29-30 lipca
Szczytno, 5-6 sierpnia
Ustroń, 12-13 sierpnia

Partnerzy Akcji:

akademia-sokolika-logo
sokolow-logo
sportano-logo