Udowodnij, że jesteś fanem Angry Birds! Weź udział w konkursie

Uwaga!

 Angry Birds ponownie nadlatują w Radiu ZET!

   Są kolorowe i wesołe!

Czasem nieco szalone i trochę wściekłe!

                                                        

Jeśli Ty też je uwielbiasz,

prześlij zdjęcie i udowodnij, że jesteś ich największym fanem!

Codziennie do wygrania rodzinne bilety do kina na Angry Birds 2

A w wielkim finale 20 września, autorzy dwóch najlepszych zgłoszeń,
powalczą o konsolę Nintendo Switch i rodzinne bilety
                                 na kolejną odsłonę przygód Reda, Chucka i Bomby.                                 

Konkurs zakończony.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia!

Informacje dotyczące danych osobowych

Administratorem danych osobowych Uczestników konkursu jest organizator - Eurozet Radio Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Administrator”), adres: ul. Żurawia 8, 00-503 Warszawa, NIP: 5252208814, REGON: 017270730, KRS 0000042292, adres e-mail: reklamacje@radiozet.pl, dyżury techniczne w dni robocze od pon. do pt. w godz. 10:00 – 16:00. 

Istnieje możliwość skontaktowania się z inspektorem ochrony danych osobowych za pośrednictwem adresu: iodo@eurozet.pl.

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)  („RODO”) w następujących celach:

Dane uczestników konkursu będą przetwarzane w celu przeprowadzenia Konkursu, w tym wyłonienia zwycięzców, na podstawie Art. 6 pkt.1 lit.f. RODO.

Dane będą przechowywane przez 6 miesięcy od momentu wyłonienia zwycięzców konkursu.

Dane zwycięzców w Konkursie będą przetwarzane w celu wydania nagród, w celu rozliczenia podatku oraz w celu dochodzenia należnych roszczeń lub obronie przed zgłoszonymi roszczeniami,  na podstawie obowiązujących przepisów prawa, np. wynikających z przepisów prawa podatkowego czy rachunkowości oraz na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Dane zwycięzców będą przechowywane przez okres 7 lat od daty ogłoszenia laureatów.

Odbiorcami danych mogą być: podmioty z grupy kapitałowej Administratora, podmioty związane z organizacją i obsługą konkursu; podmioty biorące udział w wydaniu lub doręczeniu nagrody; ubezpieczyciele, usługodawcy, którzy wykonują na rzecz Administratora usługi w zakresie doradztwa prawnego lub podatkowego.

Osobie, której dane są przetwarzane przysługuje prawo żądania od Administratora dostępu do tych danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych osobowych oraz do przeniesienia danych, jak również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów z zakresu ochrony danych osobowych.

Podanie przez Uczestnika danych osobowych, adekwatnie do treści regulaminu konkursu, jest warunkiem uczestnictwa w nim lub odbioru nagrody  i jest dobrowolne. Konsekwencją braku ich podania jest brak możliwości wzięcia udziału w konkursie lub brak otrzymania nagrody.

packshot

Opis filmu

Skomplikowana relacja nielotów Angry Birds oraz sprytnych Zielonych Świnek przenosi się na wyższy poziom. Kiedy wyspy zamieszkane przez Angry Birds i Świnki znajdą się w niebezpieczeństwie, a nowy wróg da o sobie znać, Red, Chuck i Bomba rekrutują Silver (siostrę Chucka) oraz łączą siły z Leonardem i jego drużyną, tworząc superteam, który ma ocalić ich domy. Po wielkim sukcesie „Angry Birds Film”, który na całym świecie zarobił ponad 350 milionów dolarów, czas na ponowne spotkanie z Redem, Chuckiem, Bombą i innymi bohaterami „Angry Birds Film 2”!

Laureaci konkursu:

-> w dniu 20 września nagrodę II - 4-osobowe zaproszenie na pokaz filmu „Angry Birds 2” oraz konsolę Nintendo Switch - otrzymuje Krzysztof z Warszawy,

-> w dniu 20 września nagrodę I - 4-osobowe zaproszenie na pokaz filmu „Angry Birds 2” - otrzymuje Magdalena z Lublina,

-> w dniu 19 września nagrodę I - 4-osobowe zaproszenie na pokaz filmu „Angry Birds 2” - otrzymuje Agnieszka z Babicy,

-> w dniu 18 września nagrodę I - 4-osobowe zaproszenie na pokaz filmu „Angry Birds 2” - otrzymuje Dorota z Mysłowic,

-> w dniu 17 września nagrodę I - 4-osobowe zaproszenie na pokaz filmu „Angry Birds 2” - otrzymuje Magda z Libiąży,

-> w dniu 16 września nagrodę I - 4-osobowe zaproszenie na pokaz filmu „Angry Birds 2” - otrzymuje Alicja z Bydgoszczy.