Zamknij
Top bg mobile
Dziecinnie proste powroty do szkoły w Radiu ZET!

Dziecinnie proste powroty do szkoły w Radiu ZET!

Odprężającego patrzenia w chmury leżąc na trawie?
Spontanicznego wyrażania emocji?
A może najnowszych trików na schowanej dwadzieścia lat temu deskorolce?

Napisz nam, jakiej dziecinnie prostej rzeczy

nauczyło Cię Twoje dziecko!

Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy voucherami na zakup wyprawki szkolnej o wartości 500 zł*

LP-1920-MP-astra_02

*Nagroda w formie vouchera o wartości 500 zł – szczegóły w regulaminie

Etap zgłoszeniowy zakończony!

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia!

 

ASTRA S.A.to czołowa polska marka, która wyróżnia się swoją długoletnią tradycją. Jest obecna nie tylko na rynku polskim, ale też europejskim od prawie 100 lat. Kluczowe produkty takie jak plastelina, kredki czy farby plakatowe stały się synonimem marki.

Firma Astra sukcesywnie wzbogaca swoje portfolio o nowe, innowacyjne i funkcjonalne pozycje. Obecnie oferta skupia szeroki wybór artykułów szkolnych, dekoracyjnych i tekstylnych. Firma podsiada wiele licencji i marek, które gwarantują różnorodność asortymentu i oryginalność wzorów dostosowanych do każdego wieku dziecka, dzięki czemu skompletowanie wyprawki szkolnej jest możliwe na każdym etapie edukacji.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło zdobyć firmie Astra zaufanie i uznanie swoich klientów. Spostrzeżenia użytkowników oraz ich sugestie stanowią dla marki fundament kształtowania oferty i umożliwiają zbudowanie wyselekcjonowanego zbioru produktów o najwyższej jakości, takich jak na przykład plecaki i akcesoria tekstylne dostosowywane dla najmłodszych, a projektowane we współpracy z ortopedami. Wszystkie produkty z portfolio firmy znajdziecie w sklepie internetowym Szkołoteka.

Informacje o firmie Astra przeczytacie tutaj