Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Agnieszka Więdłocha , Maciej Stuhr
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

logo-hebe
logo-zamek
logo-szubryt

Dzień Matki z Radiem ZET

Mamy Maj

KONKURS ZAKOŃCZONY. DZIĘKUJEMY ZA ZGŁOSZENIA :)

A dzięki nim mamy wszystko!

Pokaż nam dlaczego Twoja Mama jest wyjątkowa i zrób jej niezapomnianą niespodziankę na Dzień Mamy!

Weź udział w konkursie i zabierz ją na weekendowy wyjazd pełen wrażeń do luksusowego Hotelu Zamek Janów Podlaski.

Wybrane zgłoszenia nagrodzimy także wartościowymi kartami podarunkowymi do drogerii Hebe.

Powodzenia!

ZWYCIĘZCY

MARTA Z WODZISŁAWIA ŚLĄSKIEGO

"Moja mama oprócz tego, że jest kochająca, cierpliwa, piękna i zawsze uśmiechnięta, to pomimo tego, że jest przeciwniczką tatuaży zgodziła się zrobić nasz wspólny"

178836

Żaneta z Nowego Dworu Gdańskiego

Moja Mama jest wyjątkowa z wielu powodów, przede wszystkim dlatego, że pomimo ciężkiego stanu zdrowa postanowiła mnie urodzić! Dziękuję jej za to, bo mogłam poznać najwspanialszą kobietę, przyjaciółkę i Idealną Mamę! Wspiera mnie na każdym kroku i na każdym etapie mojego życia zawodowego i prywatnego! Jest artystyczną duszą, zawsze dodaje mi otuchy przed występami na scenie! Wszyscy znajomi powtarzają " Ty to masz szczęście mając taką mamę przy sobie" Zdecydowanie zgadzam się z tymi słowami, jestem dumna! Na zdj moja Mama i koleżanki przed moim premierowym spektaklem baletowym!

413513

Małgorzata z Grabowa nad Prosą

"Moja mama- Katarzyna, położna która od 30 lat wspiera świeżo upieczone mamy, żadnych urlopów, żadnego odpoczynku, zawsze na pełnych obrotach.. Mówią o niej kobieta anioł, tak jest aniołem i moją prywatną przyjaciółką, pełną energii i zapału, zawsze podnosi mnie na duchu i wspiera.. Przelała na mnie miłość do zwierząt i ludzi. Zasługuje na odrobinę luksusu. Dajcie jej szansę przeżyć wspaniały weekend a podziękuję najpiękniejszym uśmiechem jaki ma."

15835b3d58753f2b9cc8da6839307554595be447

Wiktor z Malczyc

"Moja mam jest wyjątkowa, ponieważ robi wyjątkowe pierogi. Najlepsze na świecie! Za każdym razem, kiedy odwiedzam rodzinny dom, na stole goszczą... pierogi. To tylko smaczny symbol, bo wszystko co najpiękniejsze kryje się w Jej sercu."

f046b07d00f51b29a9221efe47a53bfce5d4916a

Agnieszka z Kęt

"Basia co prawda nie jest moją biologiczną matką ale jest najlepszą teściową (MAMĄ) pod słońcem. Jest moją najlepszą przyjaciółką. Młodzieżowa, nowoczesna, uśmiechnięta i zawsze szczera. Często żartuje sobie przed znajomymi, że wzięłam ślub z teściową a męża dostałam w pakiecie  Potrafi rezygnować z własnych przyjemności i planów po to żeby zawsze pomagać swoim najbliższym a najbardziej to chyba mi. Kocham ją za to i życzę Wszystkiego Najlepszego z okazji DNIA MATKI!"

33868
nagroda1
nagroda21
nagroda3

Weź udział w konkursie

Dodaj plik Dodaj plik

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia