Zamknij

Zaproś swoich przyjaciół do wzięcia udziału w quizie na antenie Radia ZET i razem wygrajcie 31 000 zł

Etap zgłoszeniowy został zamknięty! 28. września na antenie Radia ZET wielki finał zabawy
Słuchaj na player.radiozet.pl, w aplikacji mobilnej lub swoim odbiorniku!

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W ZABAWIE?

Formularz zgłoszeniowy

Dodaj pliki

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

W przypadku wyrażenia powyższej zgody lub zgód będziesz otrzymać informacje o charakterze marketingowym, w tym informacje o konkursach i akcjach specjalnych, od Eurozet Radio sp. z o. o. lub Eurozet sp. z o. o. wybranym kanałem komunikacji (email/SMS). W tym celu Eurozet Radio sp. z o. o. lub Eurozet sp. z o. o. (w zależności od wyrażonej zgody) będą przetwarzali Twoje dane osobowe jako oddzielni administratorzy. Treści, które będziesz otrzymywać mogą być dostosowane do Twoich zainteresowań lub preferencji. Każdą zgodę można wycofać w dowolnym czasie, co nie ma wpływu na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajdziesz w...

 1. Administratorem (niezależnym) Twoich danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym jest w zależności od tego, którą z powyższych zgód wyraziłeś:
  - Eurozet Radio sp. z o.o. lub
  - Eurozet sp. z o.o.
  z siedzibą w Warszawie (00-503) przy ul. Żurawiej 8 (dalej każdy jako: Administrator).
 2. Z każdym Administratorem danych można skontaktować się w jeden ze sposobów wskazanych pod tym adresem: kontakt@eurozet.pl pisemnie na adres siedziby każdego Administratora.
 3. Każdy Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych osobowych, z którym możesz się skontaktować korespondencyjnie, pisząc na adres siedziby Administratorów bądź na adres e-mail: iodo@eurozet.pl.
 4. Twoje dane osobowe są przetwarzane przez tego Administratora, na którego rzecz wyraziłeś/aś zgodę w celu otrzymywania treści marketingowych dotyczących jego produktów i usług, treści mogą być dostosowane do Twoich zainteresowań (np. na podstawie podanych w formularzu danych oraz Twojej aktywności na naszych stronach internetowych) - podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 polegający na prowadzenia marketingu bezpośredniego - dalej: RODO w związku z wyrażoną przez Ciebie zgodą na otrzymywanie treści marketingowych; b) w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora; a także w celu prowadzenia analiz i statystyk (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na udoskonalaniu serwisu i usług Administratora).
 5. Odbiorcami danych mogą być: podmioty z grupy kapitałowej Administratora, podmioty prowadzące systemy do mailowego lub SMS-owego marketingu, usługodawcy, którzy wykonują na rzecz każdego Administratora usługi w zakresie doradztwa prawnego lub podatkowego.
 6. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu osiągnięcia celu przez danego Administratora lub wniesienia skutecznego sprzeciwu osoby, której dane dotyczą.
 7. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych masz prawo do: żądania od każdego Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. W przypadku przetwarzania danych na potrzeby marketingu bezpośredniego, w zakresie, w jakim przetwarzanie jest związane z takim marketingiem bezpośrednim, sprzeciw nie wymaga uzasadnienia.
 9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do otrzymywania żądanych treści marketingowych wybranym kanałem.
 10. Każdą z wyrażonych zgód marketingowych można wycofać w każdym czasie (co nie ma wpływu na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania), pisząc na adres e- mail: kontakt@eurozet.pl .
 11. Więcej informacji o przetwarzaniu danych przez Administratora dostępne jest w Polityce Prywatności.

Nagrody

NAGRODA GŁÓWNA DLA NAJLEPSZEJ EKIPY TO 31 000 ZŁ OD RADIA ZET!

31 000 ZŁ

gadżety
od Radia Zet

10 000 ZŁ

RANKING EKIP SŁUCHACZY RADIA ZET

1. Ekipa WroENL (Asia, Dawid, Tomek, Arek)  punkty: 28 wygrana: 31 000 zł
2. Ekipa Globtroterzy (Marcin, Grzegorz, Adam, Rafał) punkty: 29 wygrana: 10 000 zł
2. Ekipa Moczymordy (Paulina, Edyta, Karolina, Bartosz) punkty: 28 wygrana: gadżety Radia ZET
4. Ekipa Girl Power (Dorota, Monika, Patrycja, Kasia) punkty: 25 wygrana: gadżety Radia ZET
5. Ekipa Z innej beczki (Magdalena, Karol, Beata, Darek) punkty: 24 wygrana: gadżety Radia ZET
6. Ekipa Przyjaciółki (Anita, Kasia, Justyna, Kasia) punkty: 23 wygrana: gadżety Radia ZET
7. Ekipa KarmeLove Cukiereczki (Justyna, Agnieszka, Sylwia, Darek) punkty: 22 wygrana: gadżety Radia ZET
7. Ekipa Całe życie w szkole (Jakub, Gabriela, Asia, Przemek) punkty: 22 wygrana: gadżety Radia ZET
9. Ekipa Czyste Sówki (Marlena, Magda, Ania, Małgosia) punkty: 15 wygrana: gadżety Radia ZET
10. Ekipa Montażystki (Justyna, Mariola, Monika, Joanna) punkty: 13 wygrana: gadżety Radia ZET