Ekipa taka, że HEJ!
Ekipa taka, że HEJ!

Ekipa taka, że HEJ!

Spędź wspaniały weekend pod Tatrami! 

Wygraj wyjazd dla 4 osób na Hej Festiwal na Gubałówce i weekendowy pobyt w Zakopanem dla swojej ekipy!
Prześlij nam zdjęcie i opis swojej paczki, z którą chcesz pojechać na Hej Fest!

Konkurs zakończony. Dziękujemy za udział!

HejFest_stamary

Zwycięzcy:

Mariusz z Radomia

"Ekipa 40+ , młodzi, szaleni, zakręceni. A motto nasze to : dobra, zabawa, dobra, muzyka, dobre jedzenie ;) . I tak od lewej moja, żona Karolina / pani uczycielka wychowania fizycznego /, Dariusz mój kuzyn - stary fan Kiss-u, lubi dobrze zjeść, a zwłaszcza to co przygotuje jego żona Marzena, która stoi obok / projektantka obuwia/. A ja to ten z trąbką lubię zapraszać do domu gości i dobrze się z nimi bawić. Arkadiusz nasz sąsiad lubi dobra muzykę / pozostanie rezerwowym w naszej ekipie ;) /. Tak więc my już się pakujemy na "Hej fest" ;)"

Mariusz z Radomia

Radek z Międzyrzecza Podlaskiego

Moja ekipa jest tak bardzo fest, że postanowiliśmy już teraz przygotować się na wizytę w polskich górach. Przygotowaliśmy stroje widoczne na zdjęciach, odwzorowaliśmy klimat góralskiej imprezy i przedstawimy go wszystkim, którzy nie wiedzą co między górskimi szczytami piszczy. Szczerze mówiąc, z osób będących na zdjęciu, tylko ja byłem w tamtej okolicy, w dodatku na obozie lekkoatletycznym... Tym razem dobrze byłoby wypocząć i naładować akumulatory przed zbliżającym się rokiem akademickim. Bo to ciężka orka jest ;) Pozdrawiamy ze słonecznej Lubelszczyzny! Radek, Kinga, Czarek i nasz fotograf - Ania.

Hej Fest

Paweł ze Świdnicy

Tworzymy zgrane dwie pary mające różne zainteresowania i pasje: Paweł – zapalony rowerzysta przełajowy – na zdjęciu nurek, Edyta Panna młoda miłośniczka biegów długodystansowych ( zdobywczyni np. korony półmaratonów polskich, Mariusz – najweselszy Mikołaj na Świecie uwielbia tenis i zajęcia funkcjonalne, Ania robotnik budowlany , prywatnie fachowiec od medykamentów i zapalona fitnesska. Co nas łączy - ???? …optymizm, chęć zabawy, przygody, dobry humor i sport. Jesteśmy gotowi na weselne nurkowanie podczas którego zrobimy prezent w formie remontu. Zakopane, Gubałówka …. Nadjeżdżamy będzie zabawa będzie EKIPA ŻE FEST!

2f72ee0c3b1535220cd218c926138a1cfd89bf50

Renata z Ząbek

Moja ekipa to 4 szalone ludki. Uwielbiamy wycieczki w Tatry, nie straszna nam jesień, czy zima. Jesteśmy idealną paczką na Hej Festiwal. Możemy nawet biwakować na Gubałówce. A jeśli pojawią się tam niedźwiedzie, to szybko uciekamy na... drzewa. Bartek, szalony cukrzyk, Krzysiek Wielka Stopa, nigdy się nie poddaje w drodze na szczyt, mój mąż Paweł, organizator każdej wyprawy że HEJ oraz świetny planista i ja, Renia - dusza towarzystwa, która na szlaku nie odstaje tempem od chłopaków.

bcbea84105eec1d78a40218804bf3e93b82cc10e

Magdalena z Dąbrowy Górniczej

Hej! Z Zagłębia pozdrawiamy, Fest Ekipę przedstawiamy: Magda dusza artystyczna, dla niej teatr i muzyka to siła mistyczna. Beata jest wykładowcą, lubi szybką jazdę, jest świetnym kierowcą. Jarek to kibic sportowy oraz kolekcjoner płyt gramofonowych. Marcin na hucie pracuje, w kuchni żaden autorytet mu nie dorównuje. Dwa małżeństwa z długim stażem lubiące spędzać czas razem. Choć czterdziestki już skończone w głowie pomysły szalone. Uwielbiamy nasze góry sięgające niemal chmury, zimny Bałtyk też kochamy, jesteśmy patriotami. Wszędzie wspólnie wędrujemy, wzdłuż i wszerz kraj poznajemy. Hej Festiwal bardzo kusi, każdy z nas to przyznać musi. Dzieci w domu zostawimy, Zakopianką popędzimy. Gubałówko nadjeżdżamy! Spać wcale nie zamierzamy. Będzie taniec, śpiew, zabawa. Być tam to fajnista sprawa!

59d4ec83dd50f82d865d522cbdd3930ae17cbc54

Monika z Pajęczna

Młodzi, zakręceni, pozytywnie nastawieni - idealnie pasuje do naszej przyjacielskiej rodzinki. Wpadliśmy na siebie przypadkiem w murach liceum i tak zostało do dzisiaj. Na zdjęciu od lewej mój chłopak Damian - zapalony strażak, który uśmiechem i pozytywną energią gasi smutek i sprawia, że na twarzy znów gości radość , Bartek - pasjonata motoryzacji, potrafi godzinami rozmawiać o czterech kółkach, jego dziewczyna Anita - przyszła nauczycielka, ma bzikaaa na punkcie zakupów i ja - Monika - uśmiechnięta dziewczyna, kochająca sport i truskawki pod każdą postacią. Choć obowiązki gonią nas miło by było spędzić wspólnie czas ! Razem w górach jeszcze nie byliśmy a odpocząć trochę moglibyśmy. Pracowity rok przed nami ale z Fest Ekipą możemy być pod Tatrami!

462d80048ccda1b66bc1caa47707ffb6418145a1