Zamknij
Top mobile
Gdzie śpiewają raki

Gdzie śpiewają raki

Ekranizacja bestselleru „Gdzie śpiewają raki”

pojawi się w kinach już 19 sierpnia!

Weź udział w konkursie i zobacz tą wspaniałą historię

na wielkim ekranie!

Napisz nam, jak czerpiesz dobrą energię z natury.

Do wygrania bilety na pokazy filmu „Gdzie śpiewają raki”, a także weekend w SPA*!

packshot

*Nagroda w postaci nagrody pieniężnej w wysokości 1.200 zł brutto. Szczegóły w regulaminie.

Konkurs zakończony.

Dziękujemy za udział w konkursie!

 

gdzie-spiewaja-raki-plakat

Film „Gdzie śpiewają raki” jest oparty na bestsellerowej powieści Delli Owens. Historia opowiada o Kyi, która została porzucona przez rodzinę i samotnie dorastała na niebezpiecznych bagnach Karoliny Północnej. Przez lata w miasteczku Barkley Cove krążyły plotki o dziewczynie z bagien, przez co Kya nigdy nie zbliżyła się do społeczności. W rzeczywistości, dziewczyna, nie jest taką, za jaką uważają ją mieszkańcy. Jest bardzo wrażliwa i inteligentna, a jedyne czego jej brakuje to bliskość drugiego człowieka.

Kiedy Kya wraz z dorastaniem powoli otwiera się na nowy i zaskakujący świat, dziewczyna zostaje podejrzana o morderstwo. W miarę rozwoju sprawy werdykt dotyczący tego, co faktycznie się wydarzyło, staje się coraz bardziej niejasny, grożąc ujawnieniem wielu tajemnic kryjących się na bagnach.

W filmie „Gdzie śpiewają raki” zobaczymy Daisy Edgar-Jones jako Kya Clark, Taylora Johna Smitha jako Tate Walkera, Harrisa jako Chase Andrewsa, Michaela Hyatta jako Mabel, Sterling Macer, Jr. jako Jumpin i Davida Strathairna jako Toma Miltona. Film wyreżyseruje Olivia Newman na podstawie scenariusza napisanego przez nominowaną do Oscara® Lucy Alibar. Za produkcję filmu odpowiada Reese Witherspoon i Lauren Neustadter.