Zamknij

Hörmann - Puk, puk - Kto tam?

PUK, PUK! KTO TAM?

No właśnie, kto stoi za drzwiami? Odgadnij tajemniczego gościa i wygraj aż 2000 zł
na drzwi marki Hörmann*! Jeśli chcesz wejść do zabawy, opisz nam swoje najbardziej efektowne wejście – całe na biało, w stylu smoka, komuś na głowę, a może tylnymi drzwiami? Jak wchodzisz do pracy, w nowe towarzystwo, do auta, a może do gry?

Na efektowne wejście do konkursu zaprasza

firma Hörmann – producent drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, www.hormann.pl.

Drzwi do nas są zawsze otwarte!

Sponsor konkursu Hörmann

*sprawdź szczegółowy zakres nagrody w regulaminie konkursu.

karta

CO ZROBIĆ, ABY OTWORZYĆ SOBIE DRZWI

DO NAGRODY?

jak-wygrac-mobile
jak-wygrac-desktop

KTÓRE DRZWI WYBIERZESZ, BY ZROBIĆ

SWOJE NAJLEPSZE WEJŚCIE?

drzwi-foto-mobile
drzwi-foto-desktop

 

Hörmann to renomowany europejski producent bram, drzwi i napędów.

Firma stawia na najwyższą jakość produktów, która wyraża się w ich bezpieczeństwie, trwałości oraz świetnych parametrach izolacyjności cieplnej. Nieustannie je udoskonala wprowadzając innowacyjne i opatentowane rozwiązania. Najnowsze technologie wykorzystuje także po to, by spełniać estetyczne oczekiwania klientów nie tylko wpisując się w najnowsze trendy, ale także umożliwiając im realizację zindywidualizowanych projektów. Specjalizując się w stolarce budowlanej już od ponad 85 lat firma Hörmann, z jednej strony czuje zobowiązanie wobec poprzednich pokoleń, z drugiej – ogromną troskę o przyszłe pokolenia. Dlatego kieruje się zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu, m.in. poprzez zaangażowanie w projekty charytatywne oraz prowadzenie działalności proekologicznej. Standardowo, bez dodatkowych opłat, produkty dla budownictwa mieszkaniowego, jak bramy garażowe, napędy, zewnętrzne drzwi wejściowe, drzwi pokojowe, drzwi stalowe do budynków mieszkalnych oraz systemy
do przechowywania oferuje jako produkty neutralne pod względem emisji CO2.

Z myślą o klientach indywidualnych firma Hörmann oferuje drzwi odpowiednie do każdego pomieszczenia w nowych
i remontowanych budynkach. Drzwi wejściowe, drewniane drzwi wewnętrzne do pomieszczeń mieszkalnych, techniczne drzwi stalowe o zwiększonej odporności na włamanie do piwnic i garaży, drzwi przeciwpożarowe do kotłowni oraz drzwi wielofunkcyjne do pracowni hobbystycznych – najwyższej jakości drzwi firmy Hörmann sprawiają, że każdy czuje się w domu przytulnie i bezpiecznie. Firma ma również bardzo bogatą ofertę dla budownictwa obiektowego, a także dla przemysłu, rolnictwa i branży logistycznej.

Poznajcie Państwo wszystkie zalety drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz innych produktów

marki Hörmann – www.hormann.pl

modern-interior-rohrrahmen-loft-1