Zamknij

Honda pod choinkę w Radiu ZET 2023

Razem jedziemy na zakupy, po prezenty i po choinkę.

A potem... prosto na święta!

W świątecznych podróżach sprawdza się Radio ZET!

Weź udział w naszej zabawie i wygrywaj!

Czerwoną Hondę pod choinkę i kasę na świąteczne podróże.

Włącz Radio ZET w swoim aucie i na święta daj się prowadzić sile muzyki!

Do wygrania:

18 x 1 000 zł do wykorzystania na tankowanie

 A w Wielkim Finale, tuż przed świętami...

honda_mobile
honda_desktop

*sprawdź szczegółowy zakres nagrody w regulaminie konkursu.

Co trzeba zrobić?

infografika-mobile
infografika-desktop

 

Honda e:NY1

 

Nowa Honda e:Ny1 to drugi, w pełni elektryczny pojazd marki na rynku europejskim, łączący nowe podejście do projektowania z wyjątkową jakością wnętrza i zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, których efektem jest atrakcyjny, nowoczesny samochód rodzinny. Model e:Ny1 został opracowany w oparciu o ideę oferowania nowych wartości, wrażeń i doświadczeń zarówno obecnym, jak i przyszłym właścicielom pojazdów elektrycznych.

Zgodnie z filozofią projektowania Hondy skoncentrowaną na człowieku, głównym celem zespołu projektowego e:Ny1 było osiągnięcie cenionej i typowej dla Hondy dynamiki, płynności jazdy, wyrafinowania prowadzenia oraz uznanej wszechstronności i walorów użytkowych. W związku z tym, inżynierowie postawili sobie za cel maksymalne wykorzystanie zalet w pełni elektrycznego układu napędowego.

Model e:Ny1 wykorzystuje nowo opracowaną przez Hondę, wysoce efektywną platformę e:N Architecture F z silnikiem elektrycznym napędzającym przednią oś, która będzie wykorzystywana w globalnej gamie pojazdów elektrycznych segmentu B. Najnowszy system kontroli akumulatora opracowany przez markę, zapewnia zasięg WLTP wynoszący 412 km (256 mil), a szybkie ładowanie od 10 do 80% trwa około 45 minut. Kompaktowa architektura pozwoliła również na większą swobodę w rozplanowaniu wszystkich komponentów, umieszczonych nad przednią osią.

packshot
packshot