Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Agnieszka Więdłocha , Maciej Stuhr
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wygraj zaawansowane oczyszczacze powietrza marki Philips w Radiu ZET!

Wygraj zaawansowane oczyszczacze powietrza marki Philips w Radiu ZET!

Wygraj zaawansowane oczyszczacze powietrza marki Philips w Radiu ZET!

Nowa jakość powietrza z oczyszczaczami Philips!

Ferie to rodzinny czas. Czas zimowych zabaw na świeżym powietrzu.

A co jeśli plany na lepienie bałwana i zabawę na sankach popsuje Ci smog?
Masz jakiś pomysł? Podziel się nim i podpowiedz: jak można spędzać ferie z dziećmi wtedy, kiedy na zewnątrz jest smog.

Czeka na Ciebie 1 z 5 nowoczesnych oczyszczaczy powietrza Philips z czujnikiem monitorującym poziom zanieczyszczeń.
Zadbaj o czystsze i zdrowsze powietrze dla Ciebie i Twoich bliskich! Niech w czasie smogu dzieci się nie nudzą!

Dodatkowo odbierz zniżkę w wysokości 30% (słownie: trzydzieści procent) na oczyszczacze i nawilżacze marki Philips wyrażając zgodę na kontakt marketingowy z Philips.

Konkurs zakończony. Dziękujemy za udział!
Oczyszczacz powietrza marki Philips model AC 2887/10 w dn. 02.02.2018 otrzymuje Elżbieta z Łodzi (#18727) za:
Odpowiedź 1:  Rodzice w pracy - 8-letni wnuczek przez tydzień z babcią. Z różnych pudełek, rolek po ręcznikach jednorazowych, papierze toaletowym, kolorowych papierów, ścinek materiałowych,folii aluminiowej oraz niezbędnego kleju na gorąco tworzymy roboty. Powstał już Zygmunt, jego żona oczywiście Zofia, czołg - jako pojazd kosmiczny.W planach kosmiczny pies. Dziecko rozwija kreatywność, pomysłowość, organizację - w jakiej kolejności łączyć elementy. No i na koniec trzeba uprzątnąć mieszkanie, co wcale nie jest takie proste. Gdyby była potrzeba - mogę dołączyć zdjęcia. Pozdrowienia dla całej redakcji Radia Zet.
Odpowiedź 2:  Wnuczek jest alergikiem , ma oczyszczacz powietrza ale starej generacji z którego nie korzysta. A wiadomo nowy - to już jest klasa.

Oczyszczacz powietrza marki Philips model AC 2887/10 w dn. 01.02.2018 otrzymuje Paulina z Rzeszowa (#18676) za:

Odpowiedź 1: Robimy program kulinarny! Ustawiamy kamerę, wymyślamy potrawę, przygotowujemy składniki i gotujemy. Dziecko jest prowadzącym, mówi co to będzie, co jest potrzebne i jak to zrobić, a ja pełnię rolę kuchcika i pomywaczki. Potem wspólnie montujemy program w jak najprostszym programie, dokładamy czołówkę, napisy końcowe i w kółko oglądamy nasze dzieło! A potem jeszcze nagrywamy je na płytę i dajemy w prezencie dziadkom. To super pamiątka i świetna zabawa. Zdarza nam się też robić programy edukacyjne i podróżnicze.
Odpowiedź 2: Od dzieciństwa jestem alergikiem - dzięki usunięciu alergenów z otoczenia znikną nieprzyjemne objawy uczulenia i będę mieć więcej sił oraz ochoty na zabawę z dzieckiem!

Oczyszczacz powietrza marki Philips model AC 2887/10 w dn. 31.01.2018 otrzymuje Katarzyna z Przytocznej (#18493) za:

Odpowiedź 1: Smog w ferie? Żaden problem. W domu również można się świetnie bawić. My najczęściej z naszą 2 letnią córką bawimy się w lepienie zwierzątek, robienie pizzy z ciastoliny. Ola uwielbia manualne zabawy powiązane z gotowaniem. Ja z kolei lubię szyć, moja córka już łapie bakcyla i musi siedzieć mi w tym czasie na kolanach, trzymać materiał albo podawać szpilki, a później uwielbia chodzić w sukienkach czy bluzkach uszytych wspólnymi siłami. Mąż z kolei buduje z córką namioty bądź bazy. Siadają wtedy do środka oczywiście z zestawem latarek i opowiadają bajki.

Odpowiedź 2: Mamy przyjemność mieć te urządzenie teraz w domu lecz niestety jest pożyczone od dziadków. Urządzenie jest super, jest ciche oczyszcza powietrze i oczywiście nawilża co jest dla nas bardzo ważne, ponieważ mieszkamy w domku jednorodzinnym i powietrze od ogrzewania jest suche.

Oczyszczacz powietrza marki Philips model AC 2887/10 w dn. 30.01.2018 otrzymuje Marta z Osjaków (#18382) za:

Odpowiedź 1: Moi synowie Kacper i Krystian od jakiegoś czasu bardzo interesują się korzeniami naszej rodziny. Pytają o kilka pokoleń do tyłu i ich losy. Dlatego postanowiliśmy w ferie zrobić drzewo genealogiczne. Szukanie informacji i samo wykonanie pochłania ich na całe dnie... Sama jestem ciekawa efektu końcowego, a w dodatku poznaję historię rodziny swojej i męża jakiej nie znałam... Naprawdę fajny sposób na spędzenie wspólnego czasu...
Odpowiedź 2:  Zdecydowanie funkcja oczyszczania powietrza ze szkodliwych cząsteczek, alergenów i kurzu....Syn jest strasznym alergikiem, a to urządzenie na pewno pomogłoby mu w normalnym funkcjonowaniu.

Oczyszczacz powietrza marki Philips model AC 2887/10 w dn. 29.01.2018 otrzymuje Justyna ze Skały (#17622) za:

Odpowiedź 1: Możemy je spędzić kolorowo kino, teatr, basen, zabawy w domu... tutaj wyobraźnia nie ma końca. Z dziećmi bawimy się w las, budujemy szałas i uczymy się survivalu sadzimy trawę (kładziemy koce na podłodze), siejemy kwiaty (którymi są mandarynki), a okna dekorujemy w kolorowe liany ( z bibuły); schody to nasza skałka po której się wpinamy; szałas robimy pod stołem w jadalni, a jak zgłodniejemy to idziemy na grządkę i szukamy czegoś na obiad ( szafki w kuchni oraz lodówka to nasze grządki); każdy coś robi i jest za coś odpowiedzialny, uczymy się świadomych wyborów, ekologicznego i zdrowego podejścia do środowiska oraz podstawowych zasad recyclingu - tłumacze im, że resztki roślin/drzew/gałęzi to super nawóz dla kolejnych roślinek, że wodę trzeba oszczędzać, żeby służyła nam jak najdłużej... Jeśli tylko starcza nam sił na więcej to na samym końcu piekę moim pociechom pyyyszne ciasto w nagrodę za super zabawę!

Odpowiedź 2: Fakt, że jest to ciche urządzenie. Bedzie mogło pracować, a nikt nawet nie będzie wiedział, że jes