Słuchaj
Michał Korościel, Damian Michałowski
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Odetchnij pełną piersią z Philips Air

Odetchnij pełną piersią z Philips Air

Wygraj oczyszczacze powietrza marki Philips w Radiu ZET!

Wysoko w górach? Nad mazurskim jeziorem?
A może na rowerowej przejażdżce w lesie, w Twojej okolicy?
Powiedz nam, w jakim miejscu i w jakich okolicznościach oddychasz pełną piersią.
Czekają na Ciebie nowoczesne oczyszczacze powietrza, które gwarantują czyste i zdrowe powietrze
w Twoim domu!

Warto oddychać czystym powietrze… bo każdy oddech ma znaczenie!

Wystarczy, że wykonasz poniższe zadania!

Konkurs zakończony! Dziękujemy za udział!

Oczyszczacz powietrza marki Philips model AC 2887/10 w dn. 17.11.2017 otrzymuje Sylwia ze Sztumu (#6421) za:

Odpowiedź nr 1:  Gdy po pracy zdejmuje stanik....hahaha, a tak na poważnie, to wtedy gdy znajduje się w lesie, jest tam cisza i upragniony spokój...Nieważne jaka pora roku, ten zapach, te fluidy, działają na mnie relaksacyjnie i wracam do domu pełna energii.

Odpowiedź nr 2:  Jeśli to spowoduje spokojny sen, to jest to dla mnie rzecz wyśmienita...spać bez budzenia się w nocy, bo nie mogę oddychać przez nos...idealne jeśli usuwa alergeny.

Oczyszczacz powietrza marki Philips model AC 2887/10 w dn. 16.11.2017 otrzymuje Monika z Tomaszowa Mazowieckiego (#5355)za:

Odpowiedź nr 1: Bez wątpienia najlepiej odpoczywa mi się z moją rodziną nad wodą nad Zalewem Sulejowskim. Latem pływamy kajakami, rowerkami wodnymi, łapiemy też wiatr w żagle naszej leciwej ale poczciwej sportiny. Zimą przy dużych temperaturach ślizgamy się na grubym lodzie i obserwujemy przeróżne ślady dzikiego ptactwa przy brzegu zalewu. Nie ma dla nas znaczenia jaka to pora roku, bo bez względu na temperaturę i aurę bawimy się doskonale na świeżym powietrzu.

Odpowiedź nr 2: Najbardziej przydałby mi się tryb antyalergiczny umożliwiający efektywne usuwanie alergenów ponieważ mam w domu 2 koty a ostatnio co raz częściej męczy mnie uciążliwe kichanie i katar.

Oczyszczacz powietrza marki Philips model AC 2887/10 w dn. 15.11.2017 otrzymuje Grzegorz z Krakowa (#5330) za:

Odpowiedź nr 1: Bieszczady - KRÓLESTWO wolności, CESARSTWO połonin, KSIĘSTWO dzikich zwierząt, REPUBLIKA slow-life, MOCARSTWO czystego powietrza, a czyste powietrze jest PERŁĄ w KORONIE tego zakątka Polski. Tam spacer po górskich szlakach jest dla naszych płuc jak czerwony dywan dla władcy - czymś oczywistym.

Odpowiedź nr 2: Ciekawi mnie technologia Aerasense. Chcę wiedzieć, jaka jest jakość powietrza w mieszkaniu i - co najważniejsze - jak się zmienia, gdy otwieram okno. Chcę przewietrzyć mieszkanie, ale jak otworzę okno, to czy stan powietrza się pogorszy? Philips AC2887/10? Potrzebuję Twojej pomocy!

Oczyszczacz powietrza marki Philips model AC 2887/10 w dn. 14.11.2017 otrzymuje Kamila ze Stargardu (#5286) za:
Odpowiedź nr 1: Przynajmniej raz w roku jadę (a nie mam blisko) do Karpacza, skąd idę do schroniska Samotnia. Siadam na trawie i chłonę oczami widok przepięknego Małego Stawu. Moja dusza się raduje, stres i problemy odpływają a ja czuję, jak pęka obręcz na mojej piersi. Oddycham głęboko, odpoczywam. Mogę tak bez końca...
Odpowiedź nr 2: Smog to moja zmora. Dziś rano obudziłam się z bólem głowy w mieszkaniu pełnym dymu. W moim bloku jest centralne ogrzewanie z sieci, ale stare kamienice w sąsiedztwie niestety ogrzewane są węglem, drewnem i czym popadnie. Mogę zapomnieć o uchylaniu okna na noc.

Oczyszczacz powietrza marki Philips model AC 2887/10 w dn. 13.11.2017 otrzymuje Wanda z Żabowa (#5172) za:
Odpowiedź nr 1: Uwielbiam jeździć razem z całą moja rodziną rowerami w koło Jeziora Miedwie. Bierzemy ze sobą pełne plecaki, koc i dobry humor, a nawet od czasu do czasu wędki. To właśnie tam odpoczywamy, nabieramy sił, oddychamy świeżym powietrzem, rozmawiamy i spędzamy wspólnie czas. To są wspaniałe chwile spędzone z dala od zgiełku, odłączamy się od rzeczywistości. Piękno przyrody, woda, zwierzęta, rośliny i zmieniający się w zależności od pory roku krajobraz przyciąga nas do tego miejsca. A gdy jest piękna pogoda w trasę bierzemy namiot i staramy się choć jedną noc spędzić na łonie natury, rozpalić ognisko, złapać rybkę, siedzieć rozmawiać, przedrzeźniać się, śmiać się, czasem nawet kłucić. Każdy z nas powinien mieć takie miejsce jak my, w którym będzie potrafił oddychać cała piersią i nie myśleć o swoich problemach, naładować baterie do dalszego działania.
Odpowiedź nr 2: Usuwanie smogu. Choć mieszkam na wsi, to mam duży problem ze smogiem, gdyż wielu mieszkańców pali w piecu. W okresie zimowym, wieczorami nie idzie otworzyć okna, ponieważ wszystko dostaje się do domu. Chciałabym moim dzieciom zapewnić świeże, zdrowe powietrze i móc otworzyć okno bez zastanawiania się, czy im nie zaszkodzę.

* Firma Philips umożliwia wycofanie zgody w dowolnym momencie. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z treścią poniższej klauzuli: