Zamknij
podkarpackie-logo
Top mobile
Odkryj Naturę Przygody Podkarpackie

Odkryj Naturę Przygody Podkarpackie

ODKRYJ NATURĘ PRZYGODY.

PODKARPACKIE. PIĘĆ KRAIN, PIĘĆ ZMYSŁÓW.

Cenisz sobie aktywny wypoczynek,

naturę, dziką przyrodę i lokalną regionalną kuchnię?

Słuchaj Radia ZET i odkryj z nami Podkarpackie!

Mamy dla Was weekendowe pobyty w dwóch z pięciu krain Podkarpacia!*

Zapraszamy do wspólnego odkrywania niezwykłych walorów województwa:

już 15 czerwca w Horyńcu Zdroju oraz 7 lipca w Medyni Głogowskiej!

Czekamy na Was z mini studiem i zetkową fotobudką!

*szczegółowy opis nagrody w regulaminie.

Roztocze to pełna uroku kraina, w której czas płynie wolniej. Tutaj bliskość natury nie jest tylko reklamowym sloganem. Przyjedź, a przekonasz się, że ten sielankowy zakątek zachwyci cię łagodnymi wzgórzami, malowniczymi polami, ukrytymi strumykami czy czystym powietrzem.
Rzeszów to miasto i serce regionu. Miejsce pełne różnorodności, które w zaskakujący sposób idealnie ze sobą współgrają. To pełne zieleni i kwiatów galicyjskie miasto, które zachęca do spędzenia w nim czasu, ale też skłania do odwiedzenia atrakcji znajdujących się tuż w pobliżu…
Beskid Niski. Górskie ścieżki, na których na pewno nie spotka się tłumów, czekają na miłośników wyciszenia i aktywności w Beskidzie Niskim. To miejsce z duszą i klimatem, także za sprawą dawnych mieszkańców tego terenu – Łemków. A przyroda to nie wszystko, co ma do zaoferowania…
A teraz zdradzę ci sekret. Aby przyjechać w Bieszczady, wcale nie musisz od razu wszystkiego rzucać! Przyjedź, wypocznij i spędź niezapomniane chwile. Kwiaty na połoninach, miękkie zbocza, zachody słońca i purpurowe jesienią lasy. Tych widoków nie zapomnisz i pewnie wrócisz w Bieszczady ponownie!
Wzdłuż największej podkarpackiej rzeki, Sanu, zobaczymy cerkwie, zamki oraz popróbujemy prawdziwie dworskiej kuchni. Rzeka meandrująca wśród podkarpackich gór i pagórków ku spotkaniu z Wisłą tworzy malowniczy region Doliny Wisły i Sanu.