Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Agnieszka Więdłocha , Maciej Stuhr
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sonicare DiamondClean Smart
Philips Sonicare Piękny uśmiech na co dzień
Philips Sonicare Piękny uśmiech na co dzień

Philips Sonicare Piękny uśmiech na co dzień

Uśmiech odpręża i poprawia nastrój. Podnosi pewność siebie i zwiększa poczucie atrakcyjności.
Działa również łagodząco w sytuacjach kłopotliwych czy stresujących.

A Tobie? W jakiej sytuacji pomógł Ci uśmiech?
Przepuszczono Cię w kolejce na lotnisku? Upiekła Ci się jazda pociągiem bez biletu?
Podziel się z nami swoim wspomnieniem z uśmiechem w roli głównej oraz prześlij zdjęcie swojego porannego uśmiechu.
Najciekawsze i najzabawniejsze odpowiedzi nagrodzimy szczoteczkami sonicznymi Philips Sonicare. A dodatkowo przyznamy jedną nagrodę główną w postaci zestawu dwóch szczoteczek Philips Sonicare oraz pobytu w hotelu Żubrówka w Białowieży.

Ponadto masz szansę odebrać zniżkę w wysokości 25% (słownie: dwadzieścia pięć procent) na wybrane szczoteczki marki Philips Sonicare (modele HX6921/06, HX8911/01, HX9172/14), wyrażając zgodę na kontakt marketingowy z Philips.

Konkurs zakończony. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Zwycięzcy

W dn. 23.03.2018 wygrała Paulina W. z Łodzi

Odpowiedź: Ostatniej nocy w Bangkoku nieco zaszalałam- ostatnie kęsy tajskiego jedzenia, pamiątki, impreza... Obudziłam się ze znajomym bólem głowy i odpowiednikiem 30 zł w lokalnej walucie, co nie zwiastowało nic dobrego. Z uśmiechem na twarzy opowiedziałam swoją historię kierowcy tuk tuka. Trasa była dłuuuuga, ale po małych negocjacjach, trafiłam na czas na lotnisko, bo przecież walutą obowiązującą na całym świecie jest uśmiech.

W dn. 23.03.2018 wygrała Paulina W. z Łodzi

W dn. 22.03.2018 wygrała Marta K. z Białegostoku

Odpowiedź: (...) Czasami w dużych sklepach spożywczych możemy zobaczyć ślicznie ułożone sterty owoców lub innych produktów. (...) W okresie świąt bożonarodzeniowych wywołałam przypadkiem małą katastrofę. Poślizgnęłam się na świeżo wytartej podłodze i z impetem (i niemałą gracją) wpadłam na taką wieżyczkę. Która wpadła na kolejną...w rezultacie zdemolowałam połowę sklepu. Leżałam w wielkim stosie różności świątecznych, mając nadzieję, że za sekundę spłonę ze wstydu i nie będę musiała wstawać, tylko wymiotą taką małą kupkę popiołu. Niestety nie udało mi się zniknąć- po chwili pojawiła się wyciągnięta dłoń i blond czupryna. Pracownik sklepu pomógł mi wstać i z rozbrajającym uśmiechem stwierdził, że zrobiłam to pięknie i filmowo! (...) Jak można nie uśmiechnąć się słysząc taki nietuzinkowy komplement? Uśmiechając się i czerwieniąc przeprosiłam za bałagan. (...)

W dn. 22.03.2018 wygrała Marta K. z Białegostoku

W dn. 21.03.2018 wygrał Paweł P. z Katowic

Odpowiedź: Uśmiech pomógł mi poderwać moją Żonę Annę Rozbawiona Kobieta to "kupiona" kobieta Poderwałem Żonę na ziemniaki ale o tym jak zadzwonicie

W dn. 21.03.2018 wygrał Paweł P. z Katowic

W dn. 20.03.2018 wygrała Gabriela Ś. Z Krakowa

Odpowiedź: Witajcie przypomnieliście mi śmieszna sytuację, która miała miejsce już jaki czas temu.
 Kiedy to odbierałem mamę z teatru Kieleckiego, miałam wtedy mały i szybki samochodzik, którym lubiłam jeździć dość brawurowo było już ciemno, ja podjechałam pod budynek jakby od "zaplecza". Wysiadam z samochodu, koło którego stał Pan kompletnie przez mnie niezauważony. Jak się okazało Pan Piotr Gąsowski skończył właśnie spektakl w którym występował, kiedy zmierzał do swojego samochodu ja przejechałem mu po stopie... na szczęście z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem obyło się bez nieprzyjemności
 

W dn. 20.03.2018 wygrała Gabriela Ś. Z Krakowa

W dn. 20.03.2018 wygrała Joanna K. z Bemowa Piskiego

Odpowiedź: Mam w pamięci jedną niefortunną sytuację kiedy to uśmiech uchronił mnie przed przesłuchaniem policji. Z natury jestem roztrzepana i chaotyczna. Pewnego razu wybrałam się z przyjaciółką do jej znajomej. Mieszkała na osiedlu-bliźniacze bloki i klatki. Gdy byłyśmy już na miejscu postanowiłam wyskoczyć do sklepu po napoje. Zakupy zrobione-wracam. Wparowałam z impetem do mieszkania. Napoje położyłam na półce. Generalnie narobiłam sporo hałasu. Z kuchni wyszedł starszy mężczyzna wytrzeszczył oczy. Przybiegła kobieta, dziecko a nawet kot. Wszyscy w szoku. Zrobiłam się czerwona niczym burak. Choliba zpomyliłam mieszkania. Dostało mi się od starszych państwa do wiwatu. Ja stałam jak wryta. W końcu uśmiechnęłam się. Ufff ...i w tej chwili te gniewne miny właścicieli zniknęły. Wszyscy się z tego śmieliśmy-obyło się bez interwencji policji.
 

W dn. 20.03.2018 wygrała  Joanna K. z Bemowa Piskiego

W dn. 20.03.2018 wygrała Bartek J. z Wrocławia

Odpowiedź: Lotnisko, Kabul, dziki Afganistan, wszyscy się uśmiechają i nikt nie wie o co chodzi, uśmiechamy się tez, zostaję poproszony (z uśmiechem) na bok, zona zostaje i raczej do śmiechu już nie jest, aż tu zostaje poproszony przez kilku policjantem o autograf i zdjęcie na tle plakatu/bilboardu???!!! Dalej nie wiem o co chodzi... i pokazują mi rozwieszoną reklamę zegarków... :-) z zupełnie nie podobnym do mnie wg mnie "kimś"... i udało się, żyjemy

W dn. 20.03.2018 wygrała Bartek J. z Wrocławia