Zamknij

Radio ZET nr 1 w moim samochodzie 2023

RADIO ZET NR 1 W MOIM SAMOCHODZIE

Planujesz wakacyjne wyjazdy, ale brakuje Ci pieniędzy na paliwo?

Napisz nam dlaczego Radio ZET jest numerem 1 w Twoim samochodzie i zgarnij 1000zł na tankowanie swojego auta!

A może potrzebujesz nowego samochodu? W wielkim finale do wygrania czerwona Honda od Radia ZET lub 10 000zł na tankowanie przez cały rok!

Weź udział w drugim zadaniu konkursowym i napisz nam dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać Hondę!

Słuchaj Radia ZET i wygrywaj!

CO ZROBIĆ, aby wygrać?

steps
steps

Konkurs zakończony.

Dziękujemy wszystkim za udział!

 

68937-24-ym-zrv-advance-eu-side-stu-r-569-m-001-original-kopia-3

Nowa Honda ZR-V’a. Premierowy SUV z segmentu C, który będzie dostępny od jesieni 2023 roku, oferuje doskonałe połączenie wyrafinowanej stylistyki, praktyczności i doskonałych wrażeń z jazdy.

Zajmujący miejsce pomiędzy modelami HR-V i CR-V, nowy ZR-V adresowany jest do młodych, dbających o swój wizerunek nabywców, poszukujących stylowego, mocnego i dającego wiele radości z jazdy samochodu, który z łatwością wkomponuje się w ich życie. Pod eleganckim nadwoziem SUV-a kryje się w pełni hybrydowy układ Hondy, który korzysta z DNA wielokrotnie nagradzanego, nowego Civica e:HEV.

Zoptymalizowany na potrzeby ZR-V system hybrydowy e:HEV dysponuje oszczędnym, a zarazem mocnym 2-litrowym czterocylindrowym silnikiem z bezpośrednim wtryskiem, działającym w cyklu Atkinsona, współpracującym z dwoma silnikami elektrycznymi, co zapewnia zdecydowane, precyzyjnie kontrolowane przyspieszenie.