Zamknij
Top mobile
Rowerowa Wiosna z Radiem ZET Kross 2023

powered by

Rowerowa Wiosna z Radiem ZET Kross 2023

RUSZA ROWEROWA WIOSNA Z RADIEM ZET!

Rozkręć się z nami na wiosnę i wygraj jeden z wyjątkowych rowerów marki KROSS!

Trekkingowy, górski lub młodzieżowy?

To Ty wybierasz swoją nagrodę!

Nie czekaj!

Weź udział w konkursie i napisz nam, co Cię napędza, a potem oczekuj na telefon od Radia ZET i wykaż się wiedzą odpowiadając na pytania prowadzących.

Rowerową wiosnę tylko w Radiu ZET napędza KROSS!

Co trzeba zrobić?

1

Wybierz rower

2

Uzupełnij zadanie

konkursowe

3

Słuchaj radia i czekaj

na telefon

4

Wykaż się wiedzą

i zgarnij rower!

Do wygrania

 

KROSS to polska marka rowerowa, która oferuje nie tylko modele jednośladów, ale także komponenty i akcesoria rowerowe, odzież sportową, usługę mobilnego serwisu gwarancyjnego oraz dożywotnią lub 5-letnią gwarancję na ramy. Przez 30 lat działalności Kross przekształcił się z małego sklepu z siedzibą w Przasnyszu w czołowego producenta rowerów w Europie.

Rowery dopasowane do twoich potrzeb W ofercie Kross znajdziesz rowery górskie MTB, Enduro i Trial przeznaczone do jazdy po stromym i wymagającym terenie, rowery szosowe Cyclocross, Road, Gravel i Triathlon przeznaczone do rozwijania dużych prędkości na utwardzonych drogach, rowery Ebike – Trekking, Enduro i MTB – ze wspomaganiem elektrycznym, rowery turystyczne Cross i Trekking przeznaczone do wycieczek rekreacyjnych, rowery miejskie Urban, Fitness i Le Grand do jazdy po miejskich drogach rowerowych oraz podmiejskich ścieżkach, rowery junior dopasowane do potrzeb dzieci i młodzieży, rowery damskie MTB i Road. Wybierz rower, który zaspokoi twoje potrzeby.

Akcesoria i komponenty rowerowe Solidny i komfortowy rower to nie wszystko. W Kross wyposażysz go w niezbędne akcesoria – chemię rowerową, zapięcia, dzwonki, pompki, bidony, liczniki, oświetlenie i podręczne narzędzia oraz komponenty – foteliki dziecięce, błotniki, dętki, łańcuchy, siodła i inne. Zasługujesz na komfort jazdy w każdych warunkach.

packshot-bottom-mobile
packshot-bottom-desktop
1
2
3
4