Zamknij
Top mobile
Sing 2 w Radiu ZET

Sing 2 w Radiu ZET

Zostań gwiazdą naszego konkursu!

Prześlij rodzinne zdjęcie w musicalowym klimacie wraz z wyjaśnieniem, dlaczego lubicie śpiewać w rodzinnym gronie

wygraj bilety na pokaz najnowszej produkcji Sing 2 oraz konsolę Xbox*,

dzięki której wspólnie z rodziną zamienisz swój salon w prawdziwą scenę!

* nagroda w postaci elektronicznej karty podarunkowej do wykorzystania w sklepie mediaexpert.pl o wartości 2.000 zł brutto

Konkurs zakończony.

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia!

 

sing-2-plakat

Opis filmu

Przebojowa, animowana komedia „Sing 2” powróci 21 stycznia na ekrany kin w całej Polsce z wielkimi marzeniami i spektakularnymi hitami!

Miś koala - Buster Moon i gwiazdorska obsada jego teatru pragną wystąpić na olśniewającej, wspaniałej i ekstrawaganckiej scenie. Jest tylko jeden haczyk: najpierw muszą przekonać najbardziej samotną gwiazdę rocka na świecie (głosu użycza legenda muzyki - Bono), aby do nich dołączyła.

Buster (Matthew McConaughey) i jego ekipa zmienili teatr New Moon we wspaniałe miejsce, ale Buster chciałby, aby nowy spektakl zadebiutował na scenie teatru Crystal w olśniewającym mieście Redshore. Jednak bez koneksji, Buster i jego ekipa - świnka Rosita (Reese Witherspoon), jeżozwierzyca Ash (Scarlett Johansson), goryl Johnny (Taron Egerton) i nieśmiała słonica Meena (Tori Kelly) i oczywiście niezwykły Gunter (Nick Kroll) muszą zwrócić uwagę światowej sławy agencji - Crystal Entertainment, prowadzonej przez bezwzględnego wilka – Jimmy’ego Crystala (Bobby Cannavale). W desperackiej próbie zwrócenia uwagi Pana Crystala, Gunter wpada na pomysł i obiecuje, że w ich nowym spektaklu wystąpi legenda rocka - lew, Clay. Problem w tym, że Clay po stracie żony od ponad dekady zamknął się z dala od świata i nikt go nie widział. Buster wyrusza na poszukiwanie lwa i przekonania go do powrotu na scenę. Marzenie Bustera o wielkim sukcesie staje się jednocześnie emocjonalnym przypomnieniem mocy muzyki, która leczy nawet najbardziej złamane serce.