Zamknij
Bg mobile
Sportowa forma

Sportowa forma

Kochasz jeździć na rowerze? Żadna trasa Ci nie straszna?

Pokaż swoją sportową formę na dwóch kółkach!

Wrzuć zdjęcie na swojego Instagrama w trybie publicznym z dodanymi hashtagami:
#mojaformanadwóchkółkach #konkursradiozet #cofidispolska #postawnaswoim
i pokaż nam, jak łapiesz formę jeżdżąc na rowerze!

foto-copy

Najoryginalniejsze zgłoszenie nagrodzimy, a jego autor otrzyma
2000 zł na zakup roweru*
od sponsora wyścigu Tour de Pologne – Cofidis Polska!

Bawimy się między 01-06.08.2023, a laureata wybierzemy 07.08.2023

*szczegóły nagrody w regulaminie konkursu.

 

Konkurs zakończony!
Dziękujemy wszystkim za udział!
Nagrodę otrzymuje ola.soya

logo-copy

Cofidis Polska jest częścią francuskiej grupy finansowej Cofidis Group, posiadającej oddziały w 9 krajach Europy: Francji, Belgii, Hiszpanii, Portugali, Włoszech, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce. Mamy ponad 40 lat doświadczenia w zakresie finansowania na rynku francuskim i ponad 15 lat w Polsce.

Cofidis Polska, jako ekspert w zakresie finansowania, systematycznie wzmacnia swoją pozycję w obszarze kredytów samochodowych, leasingu, kredytów gotówkowych, ratalnych i odnawialnych.
Głównym akcjonariuszem Cofidis Group jest Crédit Mutuel Alliance Fédérale - jeden z największych banków francuskich, który jest gwarantem stabilności finansowej Grupy.

Cofidis jest uznawany za jednego z najdłużej działających sponsorów francuskiego kolarstwa zawodowego. Grupa zdecydowała się wspierać kolarstwo, ponieważ, daje ono możliwość dzielenie się ważnymi momentami, a wartości takie jak solidarność i odwaga to także wartości marki Cofidis.

Decyzja o sponsorowaniu profesjonalnej drużyny kolarskiej zapadła w 1996 roku. Cofidis włączył niepełnosprawnych rowerzystów do swojej drużyny poprzez utworzenie odpowiedniej sekcji rowerowej w 2009 roku.
Grupa jest także partnerem najważniejszych wydarzeń kolarskich w Belgii, Hiszpanii, na Węgrzech, we Włoszech, w Polsce, Portugalii i Słowacji.

cofidis-copy@2x
tdp-20192-1024-x-683-copy@2x
z-62-1269-copy@2x