Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Agnieszka Więdłocha , Maciej Stuhr
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wielka Trasa Śniadaniowa Radia ZET i parówek Tarczyński! Zaproś nas do swojego miasta na wspólne śniadanie!

Jest coś czym szczególnie chcemy Cię zaskoczyć o poranku.
To ciepłe, pożywne śniadanie! Przywieziemy je do Twojego miasta!

Zaproś nas do siebie i zjedz pożywne śniadanie

z Radiem ZET i marką Tarczyński!

W formularzu zgłoszeniowym napisz zaproszenie, które przekona nas, że to właśnie Twoje miasto powinniśmy odwiedzić.

Jeśli chcesz, swoje zgłoszenie możesz uzupełnić zdjęciem, dźwiękiem lub filmikiem!

mapa_20180914

Trasa zakończona.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

W piątek, 14.09.2018 r., na zaproszenie Teresy pojawiliśmy się w Iławie!
W czwartek, 13.09.2018 r., na zaproszenie Joanny pojawiliśmy się w Grudziądzu!
W środę, 12.09.2018 r., na zaproszenie Katarzyny pojawiliśmy się w Toruniu!

We wtorek, 11.09.2018 r., na zaproszenie Marty pojawiliśmy się we Włocławku!

W poniedziałek, 10.09.2018 r., na zaproszenie Moniki pojawiliśmy się w Płocku!

W piątek, 07.09.2018 r., na zaproszenie Andżeliki pojawiliśmy się w Piotrkowie Trybunalskim!

W czwartek, 06.09.2018 r., na zaproszenie Katarzyny pojawiliśmy my się w Radomiu!

W środę, 05.09.2018 r., na zaproszenie Katarzyny pojawiliśmy się w Sandomierzu!

We wtorek, 04.09.2018 r., na zaproszenie Wojciecha pojawiliśmy się w Kielcach!

W poniedziałek, 03.09.2018 r., na zaproszenie Jakuba pojawiliśmy się w Częstochowie!

 

Informacje dotyczące danych osobowych

Administratorem danych osobowych Uczestników konkursu jest organizator - Eurozet Radio Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Administrator”), adres: ul. Żurawia 8, 00-503 Warszawa, NIP: 5252208814, REGON: 017270730, adres e-mail: reklamacje@radiozet.pl , dyżury techniczne w dni robocze od pon. do pt. w godz. 10:00 – 16:00.

Od dnia 25 maja 2018 roku istnieje możliwość skontaktowania się z inspektorem ochrony danych osobowych za pośrednictwem adresu: iodo@eurozet.pl.

Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane zgodnie z ustawą o chronię danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku a od dnia 25 maja 2018 roku na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych („RODO”[1]) w celu przeprowadzenia konkursu, prowadzenia komunikacji, wydania nagród, a także – w zakresie imienia, pierwszej litery nazwiska oraz nazwy miejscowości zamieszkania – w celu opublikowania na liście zwycięzców znajdującej się stronie internetowej www.radiozet.pl

Administrator powierza przetwarzanie danych osobowych uczestników konkursu podmiotom biorącym udział w obsłudze konkursu oraz podmiotom biorącym udział w wydaniu lub doręczeniu nagrody.
Dane osobowe uczestników konkursu będą przetwarzane w celu przeprowadzenia konkursu przez czas trwania konkursu, a po zakończeniu konkursu przez okres wymagany bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa, np. wynikających z przepisów prawa podatkowego czy rachunkowości.

Uczestnikowi konkursu przysługuje prawo żądania od Administratora dostępu do dotyczących uczestnika danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Uczestnikowi konkursu przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych osobowych oraz do przeniesienia danych. W przypadku żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych Uczestnik nie będzie mógł kontynuować udziału w Konkursie.

Od dnia 25 maja 2018 roku uczestnikowi konkursu przysługuje także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych.
Podanie przez Uczestnika danych osobowych, adekwatnie do treści regulaminu konkursu, jest warunkiem uczestnictwa w niej lub odbioru nagrody i jest dobrowolne. Konsekwencją braku ich podania jest brak możliwości wzięcia udziału w konkursie lub brak otrzymania nagrody.

[1] Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)