Tydzień z Xbox One X w Radiu ZET!
Tydzień z Xbox One X w Radiu ZET!

Tydzień z Xbox One X

w Radiu ZET!

Zawalcz o premierową konsolę Xbox One X w Radiu ZET!

Wygraj jeden z 5 zestawów nagród – konsola + gra - o łącznej wartości 2 448 zł i ciesz się wyjątkowymi prezentami.

Xbox One X to najpotężniejsza i najbardziej zaawansowana konsola do gier na świecie. Urządzenie dysponuje 40% większą mocą obliczeniową, niż jakiekolwiek inne dostępne obecnie urządzenie tego typu, umożliwiając wyświetlanie treści w natywnej jakości obrazu 4K w grach. Dostępne już gry Xbox One wyglądają i działają lepiej na Xbox One X, z bogatszymi teksturami, szybszą animacją i skróconym czasem ładowania. Konsola Xbox One X oferuje odtwarzanie treści wideo w jakości 4K Ultra HD Blu-ray na wbuowanym odtwarzaczu oraz podczas strumieniowania obrazu, wsparcie dla technologii High Dynamic Range (HDR) w grach i filmach wideo oraz dźwięk w standardzie Dolby Atmos.

Więcej informacji na stronie www.xbox.com/pl-PL/xbox-one-x

Konkurs zakończony. Dziękujemy za udział!

Konsolę Xbox One X wraz z grą Star Wars Battlefront 2 w dn. 27.11.2017 r. otrzymuje Marcin z Żabowa (#8971) za odpowiedź:Tytuł gry "DZIECKO ŚWIATA"- gra edukacyjna dla dzieci i młodzieży Główny bohater- dziecko lub osoba w zależności jaką opcję wybierzemy( wiek oraz płeć), mieszkająca w danym kraju (wybieramy kraj np. Polska), osoba ma imię które jest najbardziej popularne w tym kraju (Ania, Krzysztof). Poznaje osoby, znajomych z danego kraju, który wybieramy, poznaje ich ulubione gry, zabawy, jak spędzają czas wolny, jak wygląda ich nauka, jakie mają obowiązki, poznaje tradycyjne potrawy, muzykę, model rodziny, ubiór, ważne dla danego kraju miejsca, zabytki, występujące zwierzęta, oraz podstawowe słowa (dzień dobry, dziękuję itp. można będzie wybrać taką opcję). Po prostu staje się dzieckiem z Polski. Będzie można wybrać sobie kraj jaki kol wiek i wtedy dziecko (osoba) będzie dzieckiem z tego kraju. Będzie to gra edukacyjna, która pozwoli poznać grającemu kulturę, wygląd, zachowanie w kraju, który sobie wybierze, a co najważniejsze podstawowe słowa w danym języku. Z pewnością rodzice będą zadowoleni z tego, że nasze pociechy spędzą czas grając i przy okazji ucząc się i poznając otaczający nas świat. 

Konsolę Xbox One X wraz z grą Forza Motorsport 7 w dn. 28.11.2017 r. otrzymuje  Agnieszka z Rokietnicy (#9265) za odpowiedź:Jako nastolatka wprost pochłaniałam z wypiekami na twarzy książki opisujące przygody Tomka Wilmowskiego. Oczami wyobraźni ja też poznawałam nieznane lądy, polowałam na egzotyczne zwierzęta, zaprzyjaźniałam się z poznanymi tubylcami...Dziś, gdy próbowałam wrócić do powieści - nie było mi łatwo. Świat chyba trochę przyspieszył. Jednak nostalgia za Tomkiem Wilmowskim pozostała i ... myślę, że idealnym jego odnowieniem byłoby stworzenie gry opartej o jego przygody. Gracz wcielałby się w jego postać lub jednego z jego przyjaciół i ruszałby w podróż w nieznane. Po skończeniu jednej misji - na przykład złapaniu kangura i dzikiego psa dingo - ruszałby w kolejną. Super przygodówka dla nastolatków tych młodszych i tych starszych, która łączyłaby pokolenia. Bo zebrałam wywiad - Tomkiem chciałby zostać i mój tata, i mój syn no i ja sama. I jestem przekonana, że nie tylko my. Udało się z Wiedźminem, to czemu nie miałoby się udać z Wilmowskim?

Konsolę Xbox One X wraz z grą EA SPORTS FIFA 18 w dn. 29.11.2017 r. otrzymuje Hubert z Katowic (#9638) za odpowiedź:

Marzę o stworzeniu gry, która poza rozrywką, miałaby jakiś walor edukacyjny. Mogłaby to być strategia, w której rządzi się dajmy na to Kubą albo Sri Lanką. Dzięki temu można by nie tylko poczuć życie wśród rajskich piasków, ale i przekonać się, że takie miejsca są tylko z pozoru rajem, poznać problemy lokalnych mieszkańców. Miło byłoby oglądać piękne krajobrazy, a przy tym poszerzać swoją wiedzę o świecie. Dzięki temu bardziej cenilibyśmy to, co mamy. Najlepiej by było, gdyby była możliwość grania przez internet i najlepsi gracze w nagrodę dostawaliby realne bilety lotnicze, by móc polecieć w te miejsca i przekonać się na własnej skórze, jaki zapach ma karaibski albo wietnamski piasek.

Konsolę Xbox One X wraz z grą Call of Duty World War II w dn. 30.11.2017 r. otrzymuje Sylwia z Częstochowy (#9892) za odpowiedź:W mojej grze mamy do wyboru słynnych bohaterów książek i filmów i na podstawie podjętych przez nas decyzji, prowadzimy ich życie w różne strony i "piszemy" różne wersje ich historii, bardziej lub mniej podobne do tych, które już znamy. To ma być gra strategiczna, w której musimy dobrze pomyśleć, żeby poprowadzić naszych bohaterów we właściwą stronę, a może nawet skrzyżować ich ścieżki ze sobą. Dobre dla tych, którzy nie zawsze są usatysfakcjonowani zakończeniem książki lub filmu i chcieliby stworzyć swoją wersję, a przy okazji - można poćwiczyć wyobraźnię.

Konsolę Xbox One X wraz z grą Assassin's Creed Origins w dn. 01.12.2017 r. otrzymuje Krystian z Katowic (#10547) za odpowiedź:Mam dość prosty pomysł na grę. Myślę, że szczególnie ucieszy wszystkie kobiety. Chciałbym stworzyć grę, w której żony mogłyby się wcielić w swoich mężów. Chodziłoby o to, że w końcu mogłoby poczuć jak to jest usiąść przed TV w ciepłych kapciach i ze złotym trunkiem. Mogłyby oglądać mecze, chodzić z kolegami do pubów, mówić: kochanie, czy obiad już gotowy? Mówiąc krótko -w grze trzeba by było wykonywać ciężką harówkę. PS-Nazwałbym to „Symulatorem Męża”.