Zamknij

Zmień opony na wiosnę z Radiem ZET

Dojazd do pracy, podróż na święta Wielkanocne do rodziny,

a może pierwszy wiosenny wypad na weekend?

Trzymaj się drogi w każdej sytuacji!

Aby ułatwić to zadanie przygotowaliśmy konkurs,

w którym do wygrania jest komplet opon marki Falken.

Co trzeba zrobić, żeby zdobyć nagrodę?

Napisz nam, dokąd pojedziesz w pierwszą wiosenna podróż w tym roku,

a potem odpowiedz na pytania prowadzących.

 Konkurs zakończony.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia

 

SklepOpon.com wie, że „Opona ma znaczenie”. Ten zwrot ma podkreślać, jak dużą rolę dla bezpieczeństwa, ale również wygody i pewności prowadzenia, czy sportowych doznań z jazdy mają opony. Pracownicy SklepOpon.com doskonale zdają sobie z tego sprawę. Dzięki temu mogą skutecznie pomóc w doborze ogumienia dopasowanego do potrzeb i wymagań klientów.

Dzięki atrakcyjnym cenom oraz wysokim standardom obsługi klienta SklepOpon.com z każdym rokiem umacnia swoją pozycję na rynku. W ofercie SklepuOpon można znaleźć opony Falken, ale również inne produkty klasy ekonomicznej, średniej oraz premium. Wiele z nich jest oferowanych w najniższej cenie na rynku. Zaletą zakupów na SklepOpon.com jest również zawsze darmowa dostawa.

SklepOpon.com powstał w 2007 roku, ale korzenie firmy sięgają końcówki lat 80. XX w. Wszystko zaczęło się od niewielkiego serwisu motoryzacyjnego, który dał początek jednemu z największych sklepów internetowych z ogumieniem w Polsce. Obecnie SklepOpon.com jest certyfikowanym sprzedawcą opon czołowych producentów, znanych na całym świecie.

Całą ofertę znajdziesz tutaj.