Zamknij

Zmień opony z Radiem ZET

Dojazd do pracy, podróż na święta lub wypad na narty? Trzymaj się drogi w każdej sytuacji!

Przed zimą zrób coś dla bezpieczeństwa Twojej rodziny i...

Zmień opony z Radiem ZET!

Słuchaj codziennie Uważam ZET! Wykaż się refleksem i wiedzą!

Codziennie do wygrania komplet nowych opon zimowych lub całorocznych marki Dębica.

Szerokiej drogi, trzymaj się z Radiem ZET!

Sponsorem konkursu jest sklepopon.com

W SklepOpon.com wiemy, że „Opona ma znaczenie”. Ten zwrot ma podkreślać, jak dużą rolę dla bezpieczeństwa, ale również wygody i pewności prowadzenia, czy sportowych doznań z jazdy mają opony. Pracownicy SklepOpon.com doskonale zdają sobie z tego sprawę. Dzięki temu możemy skutecznie pomóc w doborze ogumienia dopasowanego do potrzeb i wymagań klientów.

Dzięki atrakcyjnym cenom oraz wysokim standardom obsługi klienta SklepOpon.com z każdym rokiem umacnia swoją pozycję na rynku. W ofercie SklepuOpon można znaleźć opony Dębica, ale również inne produkty klasy ekonomicznej, średniej oraz premium. Wiele z nich jest oferowanych w najniższej cenie na rynku. Zaletą zakupów na SklepOpon.com jest również zawsze darmowa dostawa. 

SklepOpon.com powstał w 2007 roku, ale korzenie firmy sięgają końcówki lat 80. XX w. Wszystko zaczęło się od niewielkiego serwisu motoryzacyjnego, który dał początek jednemu z największych sklepów internetowych z ogumieniem w Polsce. Obecnie SklepOpon.com jest certyfikowanym sprzedawcą opon czołowych producentów, znanych na całym świecie.