Jaka jest Twoja wymarzona bielizna? Odpowiedz i wygraj bieliznę!
Jaka jest Twoja wymarzona bielizna? Odpowiedz i wygraj bieliznę!

Jaka jest Twoja wymarzona bielizna? Odpowiedz i wygraj bieliznę!

Każda kobieta w pięknej bieliźnie czuje się niesamowicie.

Weź udział w konkursie i przekonaj się sama.

Agio Milano projektuje bieliznę, która podkreśla kobiece piękno i sprawia, że każda z nas czuje się wyjątkowo. Wysokiej klasy bielizna nie tylko dodaje zmysłowości, ale przy zachowaniu światowego wzornictwa, pomaga odkrywać nowy wymiar wygody. Żeby się o tym przekonać, wystarczy odpowiedzieć na krótkie pytanie i wziąć udział w konkursie, w którym można wygrać voucher na ekskluzywną bieliznę Agio Milano. 

Konkurs zakończony. Dziękujemy za udział!

Zwycięzcy:

Krystyna z Żabowa

To taka, która mówi do mnie wyglądasz pięknie, która eksponuje to co trzeba, a tuszuje to co powinno być nie widoczne. Przede wszystkim wygodna i seksowna, taka w której przeglądając się w lustrze powiem to jest to. W której się zakocham i będę ją nosiła zarówno na rower jak i pod sukienką. Taka w której będę czuła się młoda jak 18 -tka, seksowna jak 30-stka i mądra jak 40-tka.

Krzysztof z Mielca:

...taka która tworzy jedność z osobą, która ją nosi. Oddaje jej charakter, zupełnie jakby była uzewnętrznieniem aktualnego nastroju, a być może i planów na wieczór. Dopasowana, jakby była częścią Ciebie, jednocześnie masz świadomość że w tym połączeniu jest pewna odrębność. Czujesz, że dodaje Ci pewności siebie, uwalnia piękno, które zyskuje od teraz zupełnie nowy wymiar. Ta bielizna nie przeszkadza, ona Ci służy swoją wygodą.

Kazimiera z Żelisławca:

....która jest odzwierciedleniem mojego nastroju, czyli od samego rana wygodna, gdy idę do pracy, po południu szalona, gdy spotykam się z przyjaciółmi, a wieczorami kusząca, ale przede wszystkim wyjątkowa. Jest ona częścią mnie, więc to ja powinnam się w niej dobrze czuć, a ona powinna dopasować się do mnie i do mojego nastroju. Bielizna, w której będę wiedziała, że mogę wszystko i jeszcze więcej! Bielizna, którą z zamkniętymi oczami wyciągnę z szuflady i bez zastanowienia założę.

Marta z Warszawy:

To taka, w której mogę podbić cały świat! Wygodna i miękka niczym NORWESKI sweter, zmysłowa niczym WŁOSKI kochanek, wykonana ze SZWAJCARSKĄ precyzją, podkreślająca mój HISZPAŃSKI temperament i sprawiająca, że każdy dzień jest niczym AMERYKAŃSKI sen!

Renata z Krakowa:

...to prawdziwa przyjaciółka, której mogę powierzyć największe tajemnice mojego ciała, ...idealna kreatorka, która potrafi wydobyć najpiękniejsze walory kobiecych kształtów, ...perfekcyjna opiekunka, która potrafi zapewnić komfort, wygodę i ochronę delikatnej skóry kobiecej! MOJA WYMARZONA BIELIZNA jest mi Bardzo Bliska!