Zamknij

Jak wygrać?

shape-11-copy

Słuchaj Radia ZET

od pon. do pt.

w godz. 7.00 – 18.00

shape-13-copy

Gdy usłyszysz dzwonek na antenie,

masz 30 sek. by otworzyć

swoje drzwi

shape-10-copy

Zgarnij kasę

od Radia ZET

Zgłaszaj się codziennie, aby zwiększyć szanse na wygraną

Formularz zgłoszeniowy

Dodaj plik

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

W przypadku wyrażenia powyższej zgody lub zgód będziesz otrzymać informacje o charakterze marketingowym, w tym informacje o konkursach i akcjach specjalnych, od Eurozet Radio sp. z o. o. lub Eurozet sp. z o. o. wybranym kanałem komunikacji (email/SMS). W tym celu Eurozet Radio sp. z o. o. lub Eurozet sp. z o. o. (w zależności od wyrażonej zgody) będą przetwarzali Twoje dane osobowe jako oddzielni administratorzy. Treści, które będziesz otrzymywać mogą być dostosowane do Twoich zainteresowań lub preferencji. Każdą zgodę można wycofać w dowolnym czasie, co nie ma wpływu na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajdziesz w 

• Administratorem (niezależnym) Twoich danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym jest w zależności od tego, którą z powyższych zgód wyraziłeś: 

- Eurozet Radio sp. z o.o. lub 

- Eurozet sp. z o.o. 

z siedzibą w Warszawie (00-503) przy ul. Żurawiej 8 (dalej każdy jako: Administrator). 

  • Z każdym Administratorem danych można skontaktować się w jeden ze sposobów wskazanych pod tym adresem: kontakt@eurozet.pl pisemnie na adres siedziby każdego Administratora. 
  • Każdy Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych osobowych, z którym możesz się skontaktować korespondencyjnie, pisząc na adres siedziby Administratorów bądź na adres e-mail: iodo@eurozet.pl.
  • Twoje dane osobowe są przetwarzane przez tego Administratora, na którego rzecz wyraziłeś/aś zgodę w celu otrzymywania treści marketingowych dotyczących jego produktów i usług, treści mogą być dostosowane do Twoich zainteresowań (np. na podstawie podanych w formularzu danych oraz Twojej aktywności na naszych stronach internetowych) - podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 polegający na prowadzenia marketingu bezpośredniego - dalej: RODO w związku z wyrażoną przez Ciebie zgodą na otrzymywanie treści marketingowych; b) w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora; a także w celu prowadzenia analiz i statystyk (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na udoskonalaniu serwisu i usług Administratora).
  • Odbiorcami danych mogą być: podmioty z grupy kapitałowej Administratora, podmioty prowadzące systemy do mailowego lub SMS-owego marketingu, usługodawcy, którzy wykonują na rzecz każdego Administratora usługi w zakresie doradztwa prawnego lub podatkowego.
  • Dane osobowe będą przetwarzane do momentu osiągnięcia celu przez danego Administratora lub wniesienia skutecznego sprzeciwu osoby, której dane dotyczą. 
  • W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych masz prawo do: żądania od każdego Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • W przypadku przetwarzania danych na potrzeby marketingu bezpośredniego, w zakresie, w jakim przetwarzanie jest związane z takim marketingiem bezpośrednim, sprzeciw nie wymaga uzasadnienia.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do otrzymywania żądanych treści marketingowych wybranym kanałem. 
  • Każdą z wyrażonych zgód marketingowych można wycofać w każdym czasie (co nie ma wpływu na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania), pisząc na adres e- mail: kontakt@eurozet.pl .
  • Więcej informacji o przetwarzaniu danych przez Administratora dostępne jest w Polityce Prywatności.

Nagroda

Codziennie do zgarnięcia

1 000

od Radia ZET!

Zwycięzcy

Zofia z Warszawy
Zofia z Warszawy
Natalia z Góry Kalwarii
Natalia z Góry Kalwarii
Monika z Mińska Mazowieckiego
Monika z Mińska Mazowieckiego
Anita z Elbląga
Anita z Elbląga

Dołącz do grona zwycięzców

Weź udział

podziel się

Spodobał Ci ZET Kurier? Poinformuj o akcji swoich znajomych i przyjaciół oraz polub nasz fanpage na Facebooku!